Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
uygun-fiyatli-gunluk-ev

Uygun Fiyatlı Günlük Konaklama

Ekonomik olarak değerlendirildiğinde, günlük olarak tercih edilen konaklama hizmetleri, ziyaretçilere avantajlı fiyat seçenekleri sağlamaktadır. Yüksek güvenlik özellikleriyle donatılmış son derece konforlu günlük kiralama hizmetinde oldukça uygun fiyata konaklama imkanı sunulmaktadır.

 Konaklama Hizmetlerinde Uygun Fiyatlı Seçenekler

            Dairelerimiz 0 odalı, 1 odalı ve 2 odalı olmak üzere seçilebilmektedir. Günlük olarak kiraya verilen tüm dairelerde 24 saat ısınma ve su sistemleri bulunuyor. Dairelerde konaklayan misafirlerin maksimum hijyenini sağlamak amacı ile daire giriş ve çıkışlarında uzman ekip tarafından temizlik yapılmaktadır. Her hangi bir durumda hizmetten memnun kalınmadığı takdirde, günlük olarak kiralanan daire bir başka daire ile değiştirebilir.

            Her türlü ihtiyacın karşılanması için özel olarak hazırlanan günlük kiralık evlerde huzurlu bir atmosferde konaklayabilirsiniz. Her bütçe için özel çözüm ve fiyat teklifleri sunan firmamızda günlük kiralama hizmeti oldukça ekonomik fiyat politikası ile sağlanır. Her tür konaklama ihtiyacını gidermek için farklı çözümler barındıran konaklama hizmetlerimiz ile güven içinde günlük daire kiralayabilir, konaklama süresince rahatsız edilmeden hizmetten faydalanabilirsiniz.

 Günlük Konaklama Hizmetinin Fiyatlandırma Avantajları

            Özellikle kısa süreli seyahatlerde tercih edilmekte olan günlük kiralık dairelerde, ihtiyaç duyulan her türlü eşya bulunmaktadır. Firmamız tarafından, otel ya da tatil köyü gibi büyük işletmelere göre, çok daha uygun fiyatlarda konaklama imkanları sunulmaktadır. Günlük olarak ev kiralanabildiği gibi, ziyaretçilerin ihtiyacına göre haftalık ya da bir kaç günlük ev kiralama imkanı da bulunuyor.

             Son zamanlarda otel atmosferinin kalabalık ve telaşlı ortamında konaklamak istemeyen misafirlerimize alternatif olarak günlük konaklama hizmeti veriyoruz. Günlük konaklama işlemlerinde uygulanmakta olan fiyatlandırmalar günlük ve saatlik olarak farklı değerlendirilmektedir. Bu konuda kurumsal bir hizmet yaklaşımı ile hareket edilmesi gerektiğinden, firmamız tarafından sağlanmakta olan konaklama hizmetleri rezervasyon sistemi ile çalışır. Rezervasyon sırasında uygun fiyat ve daireleri görebilir, tercihinize göre konaklama seçeneklerinden birini satın alabilirsiniz.

Leave a Comment