Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
gunluk-kiralik-evlerimiz

Konforlu ve Lüks Günlük Daireler

                                         İstanbul’un gecekondu yapılanması olmayan, nezih ve lüks sitelerden oluşan bir semti olan Beylikdüzü son yıllarda konforlu günlük kiralık evleri ile de dikkat çekmektedir. Beylikdüzü günlük kiralık ev denildiğinde İstanbul’un ilk akla gelen semtlerindendir. Beylikdüzü fuar alanına en fazla 5 dakikada ulaşılabilen günlük kiralık evler bu sebeple fuar için gelen iş adamı ve ziyaretçilerin de tercih ettiği yerler haline gelmiştir.

            Yerli ve yabancı turistler veya iş seyahati için Beylikdüzü’ne gelenler Beylikdüzü günlük kiralık daire konusunda işini dürüstçe yapan firmalardan hizmet alabilmektedir. Günlük ev kiralamanın birçok avantajı bulunmaktadır.

             İnsanlar artık kendilerini evlerinde gibi hissedecekleri, aynı zamanda beş yıldızlı bir otel konforu sağlayan dairelerde hem rahatlığın hem lüksün tadını çıkartarak konaklamayı tercih etmektedir. Beylikdüzü günlük kiralık daireler 4 kişinin konaklayabileceği şekilde 1+1 konseptinde hazırlanmıştır.

            Beylikdüzü günlük kiralık ev müşterilerine 7 gün 24 saat kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Hatta özel günler için müşterilerin talep ettiği özel istekler Beylikdüzü günlük kiralık daire firmaları tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Daire temizliği düzenli olarak yapılmakta ve çarşaflar düzenli olarak değiştirilmektedir. Dairelerin ısıtma ve soğutma sistemleri sorunsuz çalışmakta ve 24 saat sıcak su imkanı sağlanmaktadır.

            Günlük kiralık ev ararken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de güvenliktir. Beylikdüzü günlük kiralık daire konusunda sektöründe kendini kanıtlamış firmalardan hizmet alınmalıdır ki gerek güvenlik gerekse temizlik konusunda problem yaşanmasın.

Leave a Comment