Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
gunluk-kiralik-suit-daireler

Günlük Kiralık Suit Daireler

Firmamız tarafından, ziyaretçi misafirlerimiz için özel olarak tasarlanan suit daire seçenekleri sunulmaktadır. Özellikle, yurt dışından ülkemize ziyarete gelen özel misafirlerini otel konforunda bir dairede ağırlamak isteyen iş adamları tarafından tercih edilen suit kiralama hizmeti, merkezi konumda ve son derece elverişli ulaşım haritası ile dikkat çekmektedir.

 Günlük Kiralık Suit Dairelerin Özellikleri

            Suit dairelerde kullanılan mobilyalar ve beyaz eşyalar ziyaretçilerin konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Otomatik açılıp kapanabilen akıllı pencere sistemleri sayesinde misafirler, suit içerisinde bulunduğu sürede son derece verimli zaman geçirmektedir. Suit kiralama hizmetinde, günün her saati sıcak su ve ücretsiz olarak sunulmakta olan internet bağlantısı bulunuyor.

             Bununla beraber günlük hayatta ev içerisinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü eşya suit dairelerde mevcuttur. Plazma Tv ve uydu yayını ile odanızda dinlenirken aynı zamanda güncel yayınları takip edebilirsiniz. Kombi, klima hizmeti ve tek kullanımlık temizlik malzemeleri ile ev ortamında ihtiyaç duyduğunuz her eşyaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Suit kiralamak için önceden rezervasyon yaptırarak suit dairelerin uygun olduğu tarihleri görebilir, kendi planlarınıza göre en uygun zaman dilimini rezervasyon sistemi ile bulabilirsiniz.

 Suit Kiralama Hizmetinin Avantajları

            Suit kiralama hizmeti, ihtiyaca bağlı olarak tüm konaklama ve misafir ağırlama işlemlerinde kullanılabilmektedir. Önemli misafirler ve özel günler için daha fazla tercih edilen suit kiralama hizmetinde fiyatlar, tercih edilen oda özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Odanın büyüklüğü ve konumu da fiyat konusunda etki etmektedir. Suit kiralama süresi uzadıkça ücretlendirme konusunda daha avantajlı fiyatlar sunulmaktadır. Bunlara ek olarak suit kiralama hizmetinde, saatlik ücretlendirme tarifesi ile konaklama süresinden daha fazla ücret ödenmez, konaklanan saat üzerinden ücretlendirme prensibi uygulanır. Bu durumda işletme ve misafirler arasından güven ortamı oluşması sağlanır, buna bağlı olarak olumlu müşteri memnuniyeti hedeflenir.

Leave a Comment