Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
gunluk-kiralik-dairelerimiz

Günlük Kiralık Dairelerimiz

Günlük Dairelerimizin Genel Özellikleri

            Günlük daire hizmetlerimizin içerisinde sınırsız wifi seçenekleri mevcuttur. Wifi hizmetlerimizin şifrelerini tüm misafirlerimize eksiksiz bir şekilde vermekteyiz. Bunun dışında yirmi dört sıcak su imkanları da sizlere sunduğumuz bir diğer avantaj olup jakuzi konforu ile birleştirilerek arz edilmektedir. Dairelerimizin şehrin göbeğinde olup tüm ulaşım mevkilerine son derece yakındır. Güven ile konforu bir arada sunduğumuz dairelerde telefon ile bizimle iletişime geçme ve ihtiyaçlarınızı giderme ayrıcalığına da ek olarak sahipsiniz.

             Dairemizde mutfağımız da mevcut olup her türlü gereksinimlerin profesyonel ve hızlı bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Mutfaklarımızda kahve ve çay yapmanız için su ısıtıcısı bulunmaktadır. Aynı zamanda kendi yemeklerini kendileri yapmayı seven konuklarımız için de halihazırda çalışır durumda olan fırınımız ve mutfak gereçlerimiz mevcuttur. Salonlarımız da oturma ve dinlenme konforunu sizlere sunmak için özel ve modern bir şekilde dekore edilmiştir.

             Oturma gruplarının yanı sıra sehpalar ve tv. seçenekleri de mevcuttur. Televizyonlarda onlarca kanal bulunup günlük film ve dizi izleme alışkanlıklarınızdan size mahrum etmeyecek kadar geniş bir tabana sahip olmaktadır. Dairelerimiz kendi içerisinde üçe ayrılmaktadır. Tek başına kalmak ve konuklamak isteyenler için 1+0 dairelerimiz hizmete açılmıştır. Bunun dışında ek olarak 1+1 ve 2+1 daire tercihlerinde de bulunabilir, arkadaşlarınızla hem güvenli hem de huzur dolu anları sizlere sunduğumuz daireler eşliğinde sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

 Günlük Dairelerimize Özel Hizmetler

            On sekiz yaşından büyük herkes kendi başlarına sadece daire kiralama bedeli karşılığında günlük evlerimizin tüm hizmetlerinden faydalanabilirler. Bununla birlikte on sekiz yaşından küçük olanların yakınlarında bir aile büyüğü ya da birinci dereceden akrabası olma durumunda da günlük dairelerimizin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Kirama bedelinin peşin ödenmesi durumunda 24 saat kesintisiz daire hizmetlerimiz sizlere açık olmaktadır.

Leave a Comment