Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
metrobuse-yakin-gunluk-daire

Günlük Kiralık Daireler

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daireler

Pandemi koşulları göz önüne alındığında, kalınması gereken mekanların hijyenik ve güvenilir olması çok önemlidir. Beylikdüzü günlük kiralık daire, temizlik önlemlerini son derece ciddiye almıştır. Her daire kullanım sonrasında kaliteli ürün ve dezenfektan kullanılarak temizlenmektedir. Nevresim takımları 90 derecede yıkanmaktadır ve tüm bakterilerden arındırılır. Gün içerisinde banyo ve zemin temizliği yapılmaktadır. Her dairede dezenfektan ve kolonya bulundurulmaktadır. Temizlik esnasında eldiven ve koruyucu kıyafetler giyilmektedir.

 Metrobüse Yakın Günlük Ev

 Kiralanan daireler 1+1 olup son derece lüks olacak şekilde konaklama imkanı sunmaktadır. Daire içerisinde ihtiyaç duyulabilecek her koşul göz önüne alınarak dizayn edilmiştir. Dairede mutfak araç gerekleri dahi bulunmaktadır. İkramlar bakımından zengindir. Çay, kahve ve soda gibi içecekler ücretsiz şekilde bulunmaktadır. Dairelerde cam veya plastik değil karton bardaklar bulunmaktadır. Hijyenik koşullar düşünüldüğünde karton bardak kullanımı daha güven vericidir. Müşteriler dairelerinde ücretsiz wifi imkanından da yararlanabilmektedirler.

 Transfer Aracı Bulunuyor mu?

 Konum itibariyle çok merkezi ve ulaşımı kolay bir yerde bulunmasına rağmen transfer imkanı bulunmaktadır. Transfer hizmeti tamamen ücretsizdir. Beylikdüzü içerisinden konum atılarak müşteriler bulundukları yerden alınır ve dairenin olduğu yere bırakılır. Daire çıkışında tekrardan istenilen konuma transfer aracı geri bırakmaktadır. Kiralanan dairenin konumu metrobüse 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda fuar alanına da yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

 Ekstra Hizmetleri Nelerdir?

 Kiralanan dairelerde uzun süreli kalan müşteriler de bulunmaktadır. Vakti kısıtlı olan veya uğraşmak istemeyen müşteriler için ücretsiz çamaşır yıkama servisi bulunmaktadır. Ne yazık ki bu hizmet kısa süreli kalan müşterileri kapsamamaktadır. Bu imkandan haftalık veya daha fazla kalan müşteriler yararlanmaktadır. Çamaşır yıkama servisinin yanında istenilirse ütü servisi de bulunmaktadır. Ultra lüks odalarda kalan müşteriler için odalarda jakuzi imkanı sunulmaktadır. Ücretsiz kahvaltı ve gazete servisi de bulunmaktadır. 2 ayrı banyo ve balkon imkanları da bulunmaktadır.

 Daire Nasıl Kiralanır?

 Beylikdüzü günlük kiralık daire firmasına ulaşmak çok kolaydır. Daire kiralamadan önce firmayı görmek, çalışanları tanımak veya dairelere bakmak istenirse 7/24 ziyaret etmek mümkündür. Ofise uğrayıp yüz yüze görüşebilir veya online olarak görüşme yapılabilmektedir. Firmanın telefon hattı üzerinden 7/24 görüşme yapmak mümkündür. Sosyal medya üzerinde de ulaşılabilir. Web sitesinde kiralanacak dairelerin fotoğrafları bulunmaktadır. Müşteriler dilerse daireleri görerek veya online olacak şekilde kiralayabilmektedir.

 7 farklı oda konsepti bulunmaktadır. Her odanın boyutu ve manzarası değişmektedir. Her dairede mutlaka bir mutfak ve mutfak içerisinde gerekli olan tüm gereçler bulunmaktadır. Televizyon, ücretsiz ikramlar, çift kişilik yatak ve banyo tüm odalarda bulunan özelliklerdir. Bazı ultra lüks odalarda jakuzi, ücretsiz kahvaltı, ücretsiz gazete imkanları da bulunmaktadır. Çoğu dairenin pencereleri denize açılmaktadır. Dairelerin içerisine bulunan eşyalar bir birine uyumlu olarak seçilmiş ve şık bir dizayn sunmaktadır.

Leave a Comment