Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
fuara-yakin-gunluk-daireler

Fuara Yakın Günlük Daireler

İş için Konaklama

             İş dünyasının ülke çapında adeta merkezi hatta kalbi, beyni şekline gelmiş olan İstanbul da yoğun iş seyahati yapanlar gün geçtikçe artmaktadır. Haliyle günü birlik olarak bitirilemeyen işlerde konaklama da gerekmektedir. Oteller de bu tip konaklamalar için her zaman ve herkes için tatmin edici olamamaktadır. İşte bu durumda günlük kiralanabilen evler imdada yetişmektedir. Bu çerçeve de sanayiye yakın olan Beylikdüzü günlük ev kiralama açısından oldukça popülerdir.

             Beylikdüzü günlük kiralık daire açısından fuar alanlarına yakın oluşu ile de avantajlıdır. Fuarlarda gecenin geç saatlerine kadar geçen yorucu mesailerden sonra beylikdüzünde günlük daireler misafirlerinin yorgunluklarını gidermektedir.

            Hizmet Anlayışı

             Kaliteli hizmet anlayışına sahip olan firmada 7/24 iletişim ve akabinde rezervasyon yaptırabilmek mümkündür. Beylikdüzü günlük ev kiralık da daireler 1+1 ve mobilyalı olarak dizayn edilmiş olup gerek turistik gerekse iş için gelen misafirlere uygundur. Metroya ve toplu ulaşıma yakın olması da ayrıca misafirlere sunulan kolaylıklardandır. Sürekli bir housekeeping hizmeti ile gelen misafirlerin temiz ve nezih bir ortamda konaklamaları sağlanır. Hizmet yelpazesi lüks bir otel odasını aratmamaktadır.

            Konfor

            Gelen misafirlerin evlerindeki rahatı burada da bulabilmesi için güler yüzlü ve tecrübeli personel burada konukların hizmetindedir. Odada birer kullanımlık terlik, saç kurutucu ve şampuan gibi konforlu bir otel odasında bulabilecekleri şeylerin yanı sıra rahatlatıcı ve faydalı bitki çayları gibi ev konforunu sağlayacak ikramlar da hizmet türleri arasındadır.

Beylikdüzünde en lüks günlük ve kiralık daireler

            Beylikdüzü günlük kiralık daire konusunda en uygun semt olarak biliniyor. Günlük kiralık daire ihtiyacı olan, iş amaçlı İstanbul’a gelen kesim, işlerinin büyük kısmını burada halledebiliyor. Sebebi ise fuar alanının bu bölgede bulunması. Fuarlara gelen çoğu kişi otel yerine Beylikdüzü günlük kiralık ev 1+1 olanları tercih ediyor. Bir otel odasından daha fazlasını sunması, ekstra bir odası daha olması, ev konforunu bire bir yaşatması sebebiyle tercih haline geliyor.

            Beylikdüzünde günlük kiralık daireler fiyatlarıyla da tercih sebebi haline geliyor. Fiyatlarına bakıldığında, bu fiyatlar sadece pansiyona eşdeğer gibi gözükmektedir, bu da otel gibi 7/24 hizmet veren günlük kiralık daireleri ön plana çıkartıyor. Düzenli olarak temizlik yapılıyor ve kullanılan ürünler sürekli olarak değiştiriliyor. Bu dairelerin 1+1 konseptinde 4 kişi olarak kalınabiliyor olması, dairelerin gerek iş seyahati, gerekse tatil olarak bakıldığında oldukça az maliyetli olduğunu gösteriyor.

            Özel günler için ayrıca bir talebiniz olursa firmayla irtibata geçerek gerçekleştirmeniz de mümkün olabiliyor. 24 saat sıcak su imkanı ve diğer tüm ısıtma soğutma sistemleri aktif olarak çalışıyor. Klima, internet, tv gibi tercih edebileceğiniz tüm seçeneklerde bulunuyor. Günlük kiralık evlerde hijyen ilk sırada yer alırken, 2. akla geren soru “güvenli midir” sorusu oluyor. Bu sebeple tercih yaparken de bu işi titizlikle yapan, kendini kanıtlamış firmaları dikkate almak gerekiyor. Çeşitliliğiyle, tercihlerinizi talepleriniz doğrultusunda yapma imkanı sunuyor.

            Metrobüse yakın olan daireler ya da fuara yakın olan daireleri tercih ederek işinizi kolaylaştırma imkanını da sizlere sunuyor. Tercih tamamen sizin ihtiyaçlarınıza kalmış oluyor. En detaylı bilgiyi web sitemizden edinebilir, müsait daireler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilir, hemen bizimle iletişim kurup en doğru bilgiyi edinebilirsiniz.

 

Beylikdüzü’nde Günlük Ev Kiralamak Çok Rahat

            Zaman zaman ister okul için olsun, ister gezmek için ya da işimiz olduğu için bir yerlere gideriz ama kalacak yer çoğunlukla sorun olmaktadır. Özellikle gideceğimiz bir yerde arkadaşımız veya bize evini açacak biri yoksa ya da onları rahatsız etmek istemiyorsak kalacak başka yer bulmak zorunda kalırız.

             Bu da eskiden çoğunlukla oteller olurdu. Fakat uygun, sakin ve iyi bir otel bulmak çok zordur. Üstelik temizliğinden, geceleyin karşı dairelerden seslerin gelip uykunuzun bozulmayacağından, koridordaki seslerden rahatsız olmayacağınızın da bir garantisi yoktur. Belirtelim ki oteller hiçbir şekilde bir evin sıcaklığını tutmaz. Bu yüzden artık yapabileceğiniz yeni bir yol var. Bu da günlük ev kiralama hizmetinden yararlanmak olacaktır.

             Gideceğiniz yer eğer Beylikdüzü’nde veya yakın bir yer ise hiç otel arama derdine düşmeden günlük ev kiralayabilirsiniz. Üstelik rahatlıkla. Dayalı döşeli ve konforlu evler Beylikdüzü’de şimdi sizi beklemektedir. Metroya yakın olduğu için gideceğiniz yerin de bir önemi yok.

             Beylikdüzü günlük kiralık ev hizmeti sayesinde daha rahat, daha sakin ve daha huzurlu şekilde yatabilir. Tamimiyle size ait olan dairenizde isterseniz arkadaşlarınızı çağırabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla bu hizmetten yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

            Bu hizmet kapsamında Beylikdüzü günlük kiralık daire bulmak çok kolay bir hale gelmiştir. Sizin isteğinize göre ister daire ister ev ister iseniz de rezidans kiralayabilirsiniz. Evet, bu hizmet kapsamında Beylikdüzü günlük kiralık rezidans da bulmanız mümkün hale gelmiştir.

             Eğer ailenizle: oğlunuz, kızınız, eşiniz gelmişseniz asla otellerde kalmak istemezsiniz. Çünkü hem oteller ailelere uygun yerler değildir. Hem de cebinize uygun ve hesaplı bir yer bulmak çok zordur. Çünkü ailenizin kalacağı bir otel maalesef size çok pahalıya patlayacaktır.

            Bu yüzden yapacağınız en uygun şey aileniz kalacağınız süre boyunca kalacakları güzel bir ev, daire veya rezidans bulmak olacaktır. Bu elbette sizin istediğinize göre olmaktadır. Beylikdüzü’nde kiralık günlük evler sayesinde isterseniz siz isterseniz aileniz rahat günler geçirecek ve otellerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

             Kiralık evler otellerden hem daha uygun hem de daha rahattır. Dayalı döşeli, televizyondan çamaşır makinesine kadar, buzdolabından mutfağa her şeyi hazır bulacaksınız. Böyle bir rahatlığı ancak en lüks otellerde bulabilirsiniz. Ancak onlarda sizden baya para isteyeceklerdir. Bu yüzden yapmanı gereken www.beylikduzugunlukevkiralik.com internet adresinden size en uygun evi seçmek ve bir an önce sadece çantanızla yerleşmek olacaktır.

            Özellikle otellerde kalmak istemeyen ve aileler için uygun olmayan otellerde sürünmelerini istemeyenler için bu fırsatı kaçırmasınlar ve kalacakları günleri huzur ve konfor içinde geçirsinler.

Leave a Comment