Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
luks-gunluk-kiralik-evlerimiz

Beylikdüzünde Lüks Günlük Kiralama

Beylikdüzü günlük kiralık daire konusunda en uygun semt olarak biliniyor. Günlük kiralık daire ihtiyacı olan, iş amaçlı İstanbul’a gelen kesim, işlerinin büyük kısmını burada halledebiliyor. Sebebi ise fuar alanının bu bölgede bulunması. Fuarlara gelen çoğu kişi otel yerine Beylikdüzü günlük kiralık ev 1+1 olanları tercih ediyor. Bir otel odasından daha fazlasını sunması, ekstra bir odası daha olması, ev konforunu bire bir yaşatması sebebiyle tercih haline geliyor.

            Beylikdüzünde günlük kiralık daireler fiyatlarıyla da tercih sebebi haline geliyor. Fiyatlarına bakıldığında, bu fiyatlar sadece pansiyona eşdeğer gibi gözükmektedir, bu da otel gibi 7/24 hizmet veren günlük kiralık daireleri ön plana çıkartıyor. Düzenli olarak temizlik yapılıyor ve kullanılan ürünler sürekli olarak değiştiriliyor. Bu dairelerin 1+1 konseptinde 4 kişi olarak kalınabiliyor olması, dairelerin gerek iş seyahati, gerekse tatil olarak bakıldığında oldukça az maliyetli olduğunu gösteriyor.

            Özel günler için ayrıca bir talebiniz olursa firmayla irtibata geçerek gerçekleştirmeniz de mümkün olabiliyor. 24 saat sıcak su imkanı ve diğer tüm ısıtma soğutma sistemleri aktif olarak çalışıyor. Klima, internet, tv gibi tercih edebileceğiniz tüm seçeneklerde bulunuyor. Günlük kiralık evlerde hijyen ilk sırada yer alırken, 2. akla geren soru “güvenli midir” sorusu oluyor. Bu sebeple tercih yaparken de bu işi titizlikle yapan, kendini kanıtlamış firmaları dikkate almak gerekiyor. Çeşitliliğiyle, tercihlerinizi talepleriniz doğrultusunda yapma imkanı sunuyor.

            Metrobüse yakın olan daireler ya da fuara yakın olan daireleri tercih ederek işinizi kolaylaştırma imkanını da sizlere sunuyor. Tercih tamamen sizin ihtiyaçlarınıza kalmış oluyor. En detaylı bilgiyi web sitemizden edinebilir, müsait daireler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilir, hemen bizimle iletişim kurup en doğru bilgiyi edinebilirsiniz.

Leave a Comment