Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
beylikduzunde-gunluk-kiralik-dairelerimiz

Beylikdüzünde Günlük Kiralık Dairelerimiz

İstanbul’a her gün yurt dışından ve de yurt içinden sayısız turist ve ziyaretçi gelmektedir. Şehri gezmek, tatil yapmak veya iş organizasyonlarına katılmak amacı ile gelen ziyaretçiler için, günlük kiralanabilen daire alternatifi bulunmaktadır. İstanbul’a şehir dışından ziyarete gelen kişiler için konaklama giderleri, oteller söz konusu olduğunda oldukça yüksek rakamlara denk gelmektedir. Buna alternatif olarak üretilen yöntemlerden biri olan günlük kiralama seçenekleri kişiden kişiye göre değişebilmekte ve esneklik göstermektedir.

 Günlük Kiralık Daire Alternatifleri

            Günlük kiralık dairemiz, bulunduğu cephe konumuna göre farklı ısıtma ve aydınlatma seçenekleri ile hizmet verir. Misafirler tarafından satın alınan kiralama hizmetinden memnuniyet sağlanması firmamız için büyük önem taşımaktadır. Söz konusu hedef için, konusunda uzman kişiler tarafından oluşturulan ekibimiz dairelerin temizliği ve düzenli olarak takip edilen teknik bakım işlemleri konusunda hassas davranmaktadır. Eşyalı olarak kiralanan dairelerde salon, yatak odası, banyo, mutfak bölümleri bulunuyor. Daire tipine ve ziyaretçilerin tercihine göre dairelerde kullanılan eşya ve mobilya tipleri değişkenlik gösterir.

            Firmamız tarafından kiraya verilen günlük kiralık ev seçenekleri ile ziyaretçilerin ev konforunda konaklaması hedeflenir. Daireler arasında ister kalabalık aileler için, ister bir öğrenci ya da turist için 1+0, 1+1, 2+1 daire tipleri bulunuyor. Örneğin, tek başına iş seyahati için gelen bir ziyaretçiye en uygun daire tipi 1+0 olacaktır. Şehir dışından ya da yurt dışından gelen çocuklu bir aile için önerilen kiralama tipi 2+1 eşyalı dairelerdir.

 Günlük Daire Kiralamanın En Güvenilir Yolu

            Günlük kiralık dairemiz, kurumsal işletme prensipleri ile yüksek düzeyde güvenlik ve konfor ön planda bulundurularak hizmete sunulmaktadır. Günlük kiralık dairelerimizi tercih eden misafirlerimiz için, eksiksiz hizmet anlayışı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Günlük kiralama sisteminde Avrupa standartlarında hizmet yaklaşımı sergilemeyi hedef alan firmamız, mutlak sonuç için hizmet kapsamını her geçen gün genişlemekte ve kendini yenilemektedir.

Leave a Comment