Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
beylikduzunde-gunluk-evler

Beylikdüzünde Günlük Ev

İstanbul ülkemizin hatta pek çok Avrupa ülkesinin en büyük metropol şehirlerinden biridir. Sanat, siyaset, turizm, ticaret, moda ve sanayi kategorilerde bir uğrak noktası, başkent olarak ta değerlendirilebilir. Bu nedenle şehrin her gün pek çok misafiri olabiliyor. Günübirlik İstanbul seyahatlerinizde Beylikdüzü günlük kiralık daireler sayfa üzerinde bulabilirsiniz. TÜYAP kitap fuarına 150 metre mesafede olan günlük kiralık daireler ile kısa süreli seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz en iyi konaklama alternatifleri arasında yer alıyor.

 Günlük Dairelerin Özellikleri

            Jakuzi dahil pek çok lüks hizmeti bir arada bulabileceğiniz huzurlu ve konforlu bir konaklama alanı olmaktadır. Evlerde 7*24 sıcak su bulunmakta ve içecekler günlük olarak sunulmaktadır. Odalar geniş ve ferahtır. Dairelerde her türlü eşya bulunmaktadır. Mutfak, banyo ve salonlarda ev konforu yakalayabileceğiniz tüm eşyalar yer alıyor. Kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz tüm mutfak eşyaları da elinizin altında olmaktadır. Özellikle dairelerin merkezi alanlarda olması da sınav, toplantı gibi durumlarda vaktinizi daha iyi kullanabilmenizi sağlıyor.

 Günlük Kiralama Hizmetleri

            Misafirler için verilen ücretsiz hizmetler arasında günlük içecekler, kısa mesafeli transfer seçenekleri ve ücretsiz wifi yer alıyor. Şehir dışında günlük seyahatlerinizde otel yerine bu tarz günlük kiralık daireleri tercih ederek gittiğiniz her yerde ev konforu ve sıcaklığı bulabilir, bunun yanında çok daha ekonomik konaklama alternatifi elde edebilirsiniz. Dairelerde kullanıma açık mutfak, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, banyo gibi pek çok imkanda da yer alıyor. Özellikle aileniz ile yaptığınız seyahatlerde otel yerine tercih ettiğiniz kiralık daireler hem daha ekonomik bütçe sağlayabilir, hem de çok daha konforlu bir konaklama elde etmenize imkan verir. Kendi evinizin rahatlığında imkanlar bulabilirsiniz. Aileler için 2+ 1 konseptlerde dairelerde bulunuyor. Dairelerde tüm ihtiyaçlarınız için ideal seçenekler bulunuyor.

Leave a Comment