Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
gunluk-kiralik-residence-beylikduzu

Beylikdüzü Günlük Kiralık Residence

Günlük olarak şehir değişikliklerinde ev ortamını aratmayan günlük kiralanan residence ile otel odalarında bulunmayacak konfor sağlanmaktadır.

 Sağladığı İmkanlar

            Evlerde bulunan mutfak eşyaları ve çamaşır makinesi gibi eşyaların bulunduğu Beylükdüzünde yer alan kiralık evler yatak odası, banyo, mutfak ve oturma odasına da sahiptir. Grup olarak konaklanabilecek ve konuk ağırlamak için de oldukça elverişli olan günlük kiralık evler, temiz ve konforlu bir ev ortamı sunmaktadır. Yemek yapmak ve çamaşır yapmak gibi evlerde yapılan günlük rutinleri günlük kiralık evlerde gerçekleştirebileceğiniz imkanlar bulunmaktadır. Yemek yapmak için gerekli olan malzemeler ve araçlar olan ocak, fırın yiyeceklerin konulacağı buzdolabı da bulunmaktadır. Evleri aratmayacak şekilde dekore edilen günlük kiralık residence ile geniş ve ferah alanlar sunulmaktadır. Günün her saati sıcak su hizmetleri de bulunmaktadır.

 Hizmet Kalitesi

 Oteller ile arasında hizmet kalitesi ve sağladığı imkanlar bakımından oldukça fazla fark bulunan günlük kiralık residence uygun fiyatları ile de avantaj sağlamaktadır. Ev ortamını şehir dışına olan seyahatlerde de yakalamak isteyen misafirlerimiz için dairelerin temizliği konusundaki hassasiyet göstererek hijyene dikkat edilmektedir. Önemli etkenlerden biri olan güvenlik için de tek başına kalmada sorun olmayacak ve günün herhangi bir saatinde girip çıkmaya engel olmayacak imkanlar sağlamaktadır. İstenen genişlikte ve rahat hareket etme imkanı sağlayacak ev tipi ile saç kurutması, mutfak ve bir çok eşya imkanları da sunmaktadır.

            Ayrıca merkezi bir yerde bulunan günlük kiralık evler aracılığı ile ulaşım konusunda da sorun yaşanmayacaktır. Baylükdüzünde hizmet verdiğimiz günlük kiralanan evlerimiz aracılığı ile arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz ile beraber etkinlikler ve kutlamalar da gerçekleştirilmektedir. Oteller ile kıyaslandığında sağladığı imkanlar, hizmetler ve her şeyden önemlisi güvenlik anlamında uygun fiyatlar ile konuklarını ağırlamaktadır.

Leave a Comment