Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
beylikduzu-gunluk-ev

Beylikdüzü Günlük Ev

 Günümüzde insanların özel günlerinde, kısa süreli seyahatlerinde en çok başvurduğu yer günlük kiralık dairelerdir. Şehir dışı seyahatlerinizde kalabalık ve gürültüden uzak bir yerde sakin bir dinlenme ortamı isteyebilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi kalabalık bir şehirdeyseniz günün yorgunluğunu atabileceğiniz, rahat bir uyku çekebileceğiniz kendinize ait bir eve ihtiyaç duyabilirsiniz.

             İşte biz de sizlere İstanbul’ un en güzel semtinde Beylikdüzü günlük kiralık ev olarak konforlu ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. İstanbul’ un Beylikdüzü semtinde bulunan günlük kiralık dairelerimiz sizlere temiz ve rahat bir hizmet sunmak için 7/24 hizmetinizdedir.

            Özellikleri

             Günlük kiralık evlerimiz 7/24 hizmetinizde olup kiralama bedeli dışında hiç bir ücret talep etmez. 18 yaş altı kişilerin yanlarında 1. Dereceden akrabası olmaması taktirde kiralayamaması dışında başka bir durum gözetmez. Bunun dışında dileyen herkes rahatlıkla kiralayabilir. Beylikdüzü günlük kiralık evlerimizin içerisinde size kendinizi özel hissettirecek tüm imkânlar bulunmaktadır.

            İçerisinde jakuzinin dahi bulunduğu evlerimizde çok uygun fiyatlara dilerseniz özel gün kutlamaları yapabilir, sevdiklerinize güzel sürprizler yapabilirsiniz. Dilerseniz de yalnız başınıza kafa dinlemek için huzurlu bir ortam bulabilirsiniz. 7/24 sıcak su ve ihtiyacınız olan diğer her şey bu çok özel evlerde mevcuttur.

            Neden Beylikdüzü günlük kiralık evleri tercih etmeliyiz?

             Diğer günlük kiralık evlerden diğer bir farkımız da güvenilirliğe ve müşterilerimizin rahatlığına verdiğimiz önemdir. Bizler müşterilerimizi ev kiraladıktan sonra hiç bir şekilde rahatsız etmeyiz, evden ayrılırken dahi bize bildirdikleri saatten önce kendilerini rahatsız etmemeye özen göstermekteyiz. Müşterilerimizle telefonla iletişime geçip her türlü ihtiyaçlarına cevap veren evimizde güvenle kalabilmeleri için yanlarında olmaktayız.

            Her zaman tercih edilen bir firma olmamızın en önemli sebeplerinden biri de müşterilerimize kendilerini özel hissettirmek için verdiğimiz çabalar ve güvenilirliğimizdir. Siz de günlük kiralık eve ihtiyaç duyarsanız günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment