Adres ⁚ Hera Residence C Blok No:3
1-1-gunluk-kiralik-residence

1+1 Günlük Kiralık Residence

Özellikle iş gereği düzenli olarak seyahat eden ziyaretçilerin tercih ettiği günlük kiralık dairelerde her türlü ihtiyaca yönelik ekipman ve ev konforunda rahatlık sunulmaktadır.

 Günlük Resindence Kiralamanın Avantajları

            1+1 ve 1+0 şeklinde hizmet verilmekte olan günlük kiralık residence dairelerde konaklamak, hem bütçeye uygun olarak hem beş yıldızlı otel konforunda sağlanmaktadır. Son zamanlarda şehir dışından gelen ailelerin kendi evi gibi hissedebileceği düzeyde günlük kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır. Günlük kiralık residence dairelerde 24 saat sıcak su ve merkezi ısınma sistemi bulunur. Aynı zamanda residence tarafından sağlanan yüksek güvenlik koruması sunulmaktadır. Misafirlerin kalacağı süre ve oda sayısına göre, farklı kiralama opsiyonları göz önüne alınmaktadır. Günlük kiralık dairelerden tutmak isteyen ziyaretçiler, ihtiyaçlarına yönelik bir günlük ya da bir haftalık süreçlerde kiralama yapabilirler. Haftalık kiralama tercih edildiği takdirde, misafirlere avantajlı ve daha uygun fiyatlar sunulmaktadır.

 Günlük Kiralık Residence Özellikleri

            Günlük kiralık residence kiralamadan önce göz önünde bulundurulması gereken faktör, dairenin konumu ve yeridir. Sık seyahat eden iş adamları ve sanayici firmalar tarafından, dairenin fuar alanlarına ve merkezi ulaşım noktalarına yakınlık ve uzaklık mesafesi ilk olarak değerlendirilir. Misafirler kendi ihtiyaçlarına göre akşam belli bir saatte residence kiralayabilmekte ve ertesi gün şehirden ayrılmadan önce daireyi teslim edebilmektedir. Kalınacak süre ve dairenin özellikleri, kendi seyahat planına göre kişi tarafından belirlenir. 1+1 günlük kiralık residence dairelerde lüks mobilya ve ekipmanlar bulunmaktadır. Temizliği, uzman temizlik ekibi tarafından düzenli olarak yapılan dairelerde hijyen ve temizlik kavramları ön planda bulunur.

            Otel konforunda hizmet sunulan günlük residence dairelerde kullanılan mobilyalar ve akıllı aydınlatma sistemleri misafirlerin daireden memnun ayrılmasını sağlar. 1+1 günlük kiralık residence dairelerde banyo, mutfak, salon ve bir oda bulunmaktadır. Dairelerin aydınlık olması ve güneş ışığından maksimum faydalanması dikkat çekmektedir.

Leave a Comment