Neden otel değilde Günlük Ev

Oteller ve günlük evler arasında konaklama açısından birçok imkan bulunmaktadır. Bunların başında otel fiyatlarının yüksekliği, odaların darlığı ve imkan konusunda yetersizliği kişileri günlük ev kiralamaya yönlendirmektedir. Oteller ile günlük evleri karşılaştırdığımızda ise açı kara fark ile günlük evlerin daha mantıklı bir tercih olduğunu görmekteyiz.

 

 Ev Atmosferi

 

Özellikle günlük evler tıpkı kendi eviniz gibi döşenerek konaklamak isteyecek kişilerin rahat etmesi için dekore edilmiştir. Sıcak bir yuva havasına sahip olan evlerde yaşamınızı idame ettirmek için gereken her şeyin bulunduğunu da belirtmek isteriz. Bu evler genellikle Beylikdüzü butik otel konsepti ile hazırlanmıştır.

 

 Daha Çok İmkan

 

İmkanlar açısından da saç kurutma makinası, çamaşır makinası, kullanıma açık mutfak, banyo, gibi birçok imkanı günlük kiralanan evlerde bulmanız mümkündür.

 

 Kolay Tedarik

 

Örneğin iş gereği İzmir’den İstanbul Beylikdüzüne seyahat ediyorsunuz fakat konaklamak için bir yere sahip değilsiniz. Son dakika kiralayacağınız bir Beylikdüzü butik otel firmasına ortalama 300-400 TL verirken günlük kiralık dairelere 120 TL gibi rakamlar ile konaklama imkanı bulabilirsiniz. Tedarik içinse beylikduzugunlukevkiralik.com üzerinden hemen yerinizi ayırtarak konaklama sorununu da kısa bir süre içerisinde halledebiliyorsunuz.

 

Başka bir örnek daha verelim. 4 kişilik bir aile İstanbul’a bir düğün için geliyor. Konaklama aşamasında 4 kişinin otel masrafları 800 TL’ye kadar çıkabileceği gibi 120 TL’ye bir gün konaklama ödeyerek Beylikdüzü pansiyon tercih edebiliyorlar.

 

Özel ve doğum günü gibi kutlamalarda da en çok tercih edilen günlük evler sevdikleriniz ile mutlu dakikalar geçirebileceğiniz sıcak bir yuva atmosferi sunmaktadır.

 

Tatil Amaçlı Kullanım

 

İstanbul’a tatil amaçlı geldiniz ve bölgedeki tarihi yerleri gezmeyi planlıyorsunuz. Böyle bir tatilin bir haftalık otel tutarı 2000-3000 TL arasında değişirken aynı kiralamayı günlük evlerde yaptığınızda 600-700 TL’ye gelmektedir. Bu sayede size de daha çok gezme imkanı sunuluyor. Hatta bir araç kiralayarak 2-3 gün aracınız ile de gezebilirsiniz.

 

Günlük kiralık evler ayda yer alan 30 gün boyunca kişilerin istediği gün sayısına göre gün bazında kiralanmaktadır. Gün sayısı ne kadar yüksek olursa o kadar indirim uygulandığını da unutmamanız gerekir. Beylikdüzü pansiyon ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir